Ірен Роздобудько. Гудзик.

Posted: середа, 2 травня 2012 р. by v1v0zabra in Мітки: ,
0

Ірен Роздобудько. Гудзик.


“Гудзик” - роман, що у 2005 році отримав першу премію на літературному конкурсі “Коронація Слова”. У 2008 був екранізований під назвою “Пуговка” і на міжнародному кінофестивалі у Чорногорії отримав премію за кращий кіносценарій.

Події роману розгортаються наприкінці 80-х років. Молодий хлопець у Карпатах знайомиться із старшою за нього жінкою і миж ними пробігає палка іскорка. Зустрілись вони й після Карпат - Ліза є викладачем у виші, в котрому навчається Денис. Але вогонь від іскри не запалав. Денис відправляється в Афганістан, працює у провінційномі кінотеатрі, й нарешті стає керівником рекламної кампанії. От тільки він зустрічає нове кохання, котре все перевертає до гори ногами.

Роман невеличкий, читається легко та швидко. Цікаво розкручені події втримують читача, змушують проникнутися долею героїв. Книга добре підійде читачам жіночої статі, оскільки в більшій мірі є саме жіночим романом.

Можливо тільки в мене одного, але після прочитання залишається відчуття того, що авторка не до кінця докрутила спіраль сюжету що, однак, зовсім не псує емоцій від прочитання.

Сюжет: 10/10;
Стиль: 8/10;
Композиція: 10/10;

Загальна оцінка: 9/100 коментарі:

ShareThis